איך למכור הרבה יותר ובקלות

4 פעולות פשוטות :איך למכור הרבה יותר ובקלות

כל בעל עסק רוצה למכור הרבה יותר. בוא תראה איך אפשר לעשות את זה בקלות:
 
1.תבדוק את התמחור שלך. תבדוק שאתה לא מוריד מחירים רק כדי למכור יותר. ללקוחות שלך יש את הכסף בכיס הם רק צריכים להיות משוכנעים שהם צריכים לקנות ממך ולא מהמתחרה שלך.   אתה צריך לגרום ללקוח שלך להוציא את הכסף עכשיו אצלך ולא אצל מישהו אחר ואין קשר להורדת מחירים כי בסיכומו של דבר אפילו הלקוח שלך לא יעריך את המוצר שלך ואותך אם תמכור לו זול מידי!
  
2. שהלקוח מגיע אליך תשאל אותו מספר שאלות ענייניות כדי לדעת אם הוא רציני או לא. אם הוא סתם עושה סקר שוק כדי לחשוב אם לקנות את המוצר עוד שנה או שזה לקוחות שמחפש את המוצר עכשיו. בחן אותו האם מה שחשוב לו זה מחיר נמוך או איכות.  האם חשוב לו לקבל הצעת מחיר כתובה או הצעה בעל פה מתאימה לו.  ככול שתזהה מהר יותר וטוב יותר את הלקוח שמולך ומה הוא מחפש – כך תצליח יותר למכור לו. 
 
3.תסתכל במראה – ותשאל את עצמך:
האם אתה היית קונה ממך? האם אפשר לסמוך עליך כמוכר?האם העסק שלך נותן שירות טוב?האם העסק שלך אסתטי ומזמין להיכנס פנימה? אז אם אתה עונה לא על אחת מהשאלות הללו – תתקן את מה שצריך כדי שאנשים ירצו לקנות ממך ולסמוך עליך. 
 
4. הדבר החשוב מכל – שים לעצמך יעד חודשי של מכירות ויעד שבועי.באמצע השבוע תבדוק מה מה הסכום של המכירות שלך ותראה אם אתה מתקרב ליעד ששמת. אם כן, תמשיך לעשות את מה שעשית ואם לא, פשוט תעבור על שלושת הסעיפים הקודמים ותראה מה פוספס אצלך בעסק.
 
 
 עכשיו אתה יכול להוציא כסף על פרסום וקידום ולקדם את העסק שלך בתבונה! 
 
חברת פוזיטיב ניהול – מומחים בהגדלת הכנסות לעסקים, מציעה ללקוחותיה שירותי קידום ושיווק מתקדמים, בעלויות נמוכות, ולימוד כלים ניהוליים ופיננסים לכל עסק בכל גודל. כל הפעולות הללו מביאות לעלייה חדה במכירות וברווחים שלך.
 

Facebook
דילוג לתוכן