ליווי וייעוץ עסקי

הדבר הראשון שכל בעל עסק צריך לעשות שהוא קם בבוקר זה למצוא עוד לקוחות שהוא יכול למכור להם.

פיתחתי במשך 9 שנים שיטה יישומית ופרקטית שגורמת לעסק לנצל את הפוטנציאל העסקי המלא שלו עם תוצאות מיידית בהגדלת הרווחים וההכנסות בעסק. בכל עסק עם התחייבות ל 100% הצלחה!.

ישנה חשיבות עצומה לבצע פעולות של שיווק ופרסום בעסק על בסיס יום יומי. 

כל פעולה של שיווק ברשת האינטרנט ומחוצה לה למטרת הגדלת הכנסות עם מסר שיווקי מנצח  תמיד תזרים לקוחות פוטנציאלים שמתעניינים בשירות שלנו .

לאחר כ 10 שנים עם עבודה בייעוץ עסקי למאות לקוחות הבנו שכאשר נגדיל את ערוצי השיווק השונים ונגדיל את כמות השיווק – כמות ההכנסות בעסק תגדל וכמות הלקוחות תגדל מאוד.

פיתחנו את מפת השיווק לעסקים אשר מכילה לפחות 20 ערוצי שיווק שונים שבהם יש לפעול באופן שוטף בערוצי שיווק שונים באופן שוטף כל הזמן.

כל גידול בהכנסות בעסק הוא לא גידול בכמות המזל שנופלת עליך, זה לא כי עכשיו פתאום התחילו לבוא לקוחות ולקנות אצלך. זה נובע ממשהו אחר לגמרי. זה נובע מפעולות יזומות של שיווק שאתה תעשה. רק אתה הוא הגורם היחידי שיכול לבנות את העסק שלך או לפגוע בו.

 

אם אתה לא עושה פעולות שיווק וקידום יזומות אתה פוגע בעסק שלך וזה מחדל. שיווק עובד. רק צריך להתמיד ולשווק בעוד ועוד ערוצים. אם יש לך עסקה שלא נסגרה, פשוט תבצע עוד פעילות שיווקית ותראה איך העסקה תיסגר. לכן, אין מצב שיעברו יומיים שלא התבצעה בו פעילות של שיווק וקידום העסק.     

 

הזמן שלך להתעשר מהעסק שלך הגיע עכשיו!

דבר/י איתי בטלפון, בוואסטאפ או השאירו פרטים:

מטי עבאדי, מנכ"לית

טלפון: 052-7387080

ז'בוטינסקי 7 רמת-גן, מגדל משה אביב

דילוג לתוכן